Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

TERAZ DARMOWA WYSYŁKA JUŻ OD 400 ZŁ NETTO !
REALIZUJEMY TYLKO ZAMÓWIENIA HURTOWE!

Brak produktów w koszyku.

O firmie

Firma Ver Vitas jest wiodącym, największym importerem włoskich artykułów okolicznościowych i pamiątkarskich takich firm jak Beltrami, Valenti, czy Aterier.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem polskiej marki własnej Dono® , w której to asortymencie znajdują się niepowtarzalne, autorskie wzory i wizerunki srebrnych pamiątek.

Jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem ikon ekskluzywnej marki Vasariah. Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie pozostałe artykuły kultu religijnego takie jak krzyże, różańce, breloki i wiele innych.

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Zopatrujemy najlepsze hurtownie, sklepy jubilerskie i pamiątkowe, duże księgarnie, ale i również Sanktuaria i Kościoły. Swoją ofertę kierujemy do klientów biznesowych, którym zależy na prostych i szybkich zakupach, a także produktach o najwyższej jakości.

Szeroki asortyment oferowanych produktów jest wciąż aktualizowany w oparciu o potrzeby klientów hurtowych, a także trendy na ciągle zmieniającym się rynku. Od początku istnienia filozofia firmy opiera się na założeniu by dostarczyć jak najbardziej atrakcyjny i pożądany towar w konkurencyjnej cenie. W chwili obecnej dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji liczącej przeszło 500 partnerów handlowych docieramy praktycznie w każdy zakątek Polski.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu od 2000 r. i doskonałej znajomości rynku możemy Państwa zapewnić, że wspólnie osiągniemy sukces.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

This site uses cookies. By continuing to browse this site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here.
x