Darmowa wysyłka * od zamówień na kwotę 800 zł

O firmie

Firma Ver Vitas jest wiodącym, największym importerem włoskich artykułów okolicznościowych i pamiątkarskich takich firm jak Beltrami, Valenti, czy Atelier.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem polskiej marki własnej Dono® , w której to asortymencie znajdują się niepowtarzalne, autorskie wzory i wizerunki srebrnych pamiątek.

Jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem ikon ekskluzywnej marki Vasariah. Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie pozostałe artykuły kultu religijnego takie jak krzyże, różańce, breloki i wiele innych.

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową. Zopatrujemy najlepsze hurtownie, sklepy jubilerskie i pamiątkowe, duże księgarnie, ale i również Sanktuaria i Kościoły. Swoją ofertę kierujemy do klientów biznesowych, którym zależy na prostych i szybkich zakupach, a także produktach o najwyższej jakości.

Szeroki asortyment oferowanych produktów jest wciąż aktualizowany w oparciu o potrzeby klientów hurtowych, a także trendy na ciągle zmieniającym się rynku. Od początku istnienia filozofia firmy opiera się na założeniu by dostarczyć jak najbardziej atrakcyjny i pożądany towar w konkurencyjnej cenie. W chwili obecnej dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji liczącej przeszło 500 partnerów handlowych docieramy praktycznie w każdy zakątek Polski.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu od 2000 r. i doskonałej znajomości rynku możemy Państwa zapewnić, że wspólnie osiągniemy sukces.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!