Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

TERAZ DARMOWA WYSYŁKA JUŻ OD 400 ZŁ NETTO !
REALIZUJEMY TYLKO ZAMÓWIENIA HURTOWE!

Brak produktów w koszyku.

Obrazki na chrzest i inne okazje

Rozwój duchowy każdego Chrześcijanina niewątpliwie wiąże się z przeżyciem kilku ważnych uroczystości, takich jak Chrzest, Komunia Święta, Bierzmowanie czy Ślub. Przyjęcie sakramentów pozostaje w pamięci na długo, nie tylko samych zainteresowanych, ale również najbliższych osób, które razem z nimi te chwile dzielą. W naszej kulturze ważne uroczystości świętuje się oczywiście na poziomie duchowym, ale również materialnym… W związku z tym, każda z zaproszonych osób staje również przed ważnym wyborem, jakim jest rodzaj pamiątki dla dziecka komunijnego czy nowożeńców. Niewątpliwie powinna być to rzecz trwała i bezpośrednio nawiązująca do wydarzenia. Wspaniałym pomysłem mogą okazać się srebrne obrazki z wizerunkami świętych i aniołów.

Wszystkie obrazki posrebrzane, wykonane są z blachy dwuwarstwowej aluminium i srebra. Obrazki umieszczone są na kawałku, lakierowanego drewna. Zewnętrzna, srebrna warstwa obrazka pokryta jest specjalnym lakierem, który zabezpiecza produkt, dzięki czemu obrazek nie traci połysku. Konserwacja przedmiotów z tej grupy jest niezwykle prosta, ponieważ do czyszczenia wystarczy jedynie miękka ściereczka z mikrofibry, nasączona w ciepłej wodzie. Należy uważać na wszelkie chemiczne środki czyszczące, ponieważ mogą uszkodzić zewnętrzną warstwę ochronną. Obrazek, w zależności od potrzeb, można postawić, dzięki dołączonej do zestawu nóżce lub zawiesić na ścianie.

Wybierając pamiątki z naszego sklepu internetowego Ver Vitas, masz pewność wyboru oryginalnych, trwałych i dobrej jakości produktów od najlepszych, włoskich producentów. Wiarygodność potwierdzona jest załączonym certyfikatem. Ponadto wszystkie pamiątki obrazki zapakowane są w eleganckie pudełko, co stanowi godne dopełnienie całego produktu.

 
 
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
x